ÖZÇELİK OTOGAZ LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ

SIK SORULAN SORULAR

Otogaz / Lpg Dönüşümü, Öncesi ve Sonrası

01

Aracımda LPG Dönüşümü ile Ne kadar yakıt tasarrufu sağlarım ?

Ülkemizde LPG litre satış fiyatları değişkenlikler göstermektedir. Aracınızın teknik verilerine göre doğru Kit Modeli ile gerçekleşen LPG Dönüşüm işlemleri sonrasında Ortalama %40 ile %45 arasında bir yakıt tasarrufu sağlarsınız.

02

LPG Sistemleri güvenli midir?

Evet, aracınızın LPG dönüşümünü yetkili TSE li servislerde yaptırdığınızda ve standartlara uygun ekipmanlar kullanıldığında aynı zamanda da doğru işçilik uygulandığında son derece güvenli ve son derece sorunsuz kullanabilirsiniz.

03

LPG Dönüşümü için Servis seçiminde nelere dikkat etmeliyim?

Kesinlikle yetkili LPG dönüşüm servislerini seçmelisiniz. Servisin mutlaka bünyesinde makine mühendisi çalıştırmalıdır. Servisin TSE Hizmet yeri yeterlilik belgesini mutlaka sorgulayın. TSE Hizmet yeterlilik belgesi olmayan servisler merdiven altı servislerdir ve satış sonrasında sorun yaşarsınız.

04

LPG Dönüşümü sonrasında Aracım çekişten düşer mi?

Aracınız için uygun LPG sistemi, doğru uygulandığı takdirde herhangi bir performans kaybınız olmaz. Benzin performansında %40 ekonomik sürüş sağlarsınız.

Performans Kaybına Son

Yüksek Tasarruf, Yüksek Performans

05

LPG'nin ruhsat işlenmesi ücretleri ne kadardır?

Yaklaşık olarak 400 TL civarındadır.

06

Aracımda gaz kokusu var ne yapmalıyım?

Aracınızda gaz kokusu hissediyorsanız LPG bağlantı noktalarından birinde ya da bir kaçında gaz sızıntısı var demektir. Şoför kabinindeki kumanda düğmesinden aracınızı benzine geçirip en yakın yetkili LPG servisine gidip kaçak( sızdırmazlık) kontrolü yaptırmanız gerekmektedir.

07

LPG Dönüşümü sonrasında, LPG ruhsata işlenirken nerelere gideceğim?

- İlk olarak fatura ve projelerinizi bizden almalısınız.
- Aracınızın herhangi bir vergi veya ceza borcu olmadığından emin olmalısınız.
- Trafik sigortanızın güncel olduğuna dikkat ediniz.
- Projelerinizi aldıktan sonra mutlaka yeniden Egsoz emisyon ölçümü yaptırmalısınız. Bedeli 59 TL dir.
- www.tuvturk.com adresinden muayene randevusu alarak aracınızı muayene ettirmeniz gerekecek. Bu işlemin bedeli 2019 yılı için 279,66 TL dir.
- Araç muayenesi yapıldıktan sonra elinizde LPG projesi, garanti belgesi, fatura, ve ruhsatlarınız olacak.
- Şimdi elinizdeki evraklar ile elbette ki ruhsat sahibi kim ise herhangi bir NOTERE gidecek ve elinizdeki evrakları Noter inceledikten sonra sizin eski ruhsatınızı alıp LPG işlenmiş yeni ruhsatı size teslim edecek. Bu işlemin bedeli 2019 yılı için 149 TL dir.
- Artık işleminiz başarılı bir şekilde tamamlandı.
- LPG nin ruhsatınıza işlenme bedeli yaklaşık 490 TL civarında olacaktır.
- Artık işleminiz başarılı bir şekilde tamamlandı.

08

LPG Dönüşümü sonrasında Aracım çekişten düşer mi?

Aracınız için uygun LPG sistemi, doğru uygulandığı takdirde herhangi bir performans kaybınız olmaz. Benzin performansında %40 ekonomik sürüş sağlarsınız.

ÖZÇELİK OTOGAZ LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ

RANDEVU ve BİLGİ HATTI

FARKIMIZ KALİTEMİZ

HİZMETLERİMİZ

OTOGAZ MONTAJI

Aracınız ve bütçeniz için en uygun LPG Dönüşüm kit modelinin belirlenmesi ve kusursuz montaj kalitesi ile tasarrufun tadını çıkartın!

PERİYODİK BAKIM

Araç ve kendi güvenliğiniz için; LPG Sisteminizin markası ne olursa olsun, en doğru fiyat politikası ile periyodik bakım Özçelik Otogaz 'da.

ARIZA TESPİT / ONARIM

Yıllara dayanan tecrübemiz ile; başta Atiker ve Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri olmak üzere, Arıza tespit ve Onarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

PROJELENDİRME

Kusursuz otogaz dönüşümü sonrası yasal süreci tamamlamanız için gerekli tüm evrak ve projelendirme hizmeti vermekteyiz.

SIZDIRMAZLIK KONTROLÜ

Otogaz Dönüşüm Sistemlerinizin Sızdırmazlık Kontrollerini ihmal etmeyiniz. Ücretsiz Sızdırmazlık Kontrolleri için servisimize bekleriz.

LPG GAZ AYARI

LPG Dönüşümü sonrasında aracınızda Performanstan ödün vermeden kullanabilirsiniz. LPG Gaz ayarı için servisimize bekleriz.

LPG AFR AYARI

AFR ayarı komple ve eksiksiz bir LPG ayarıdır. Aracın benzindeki fabrikasyon hava/yakıt karışım oranlarının okunarak (Wideband AFR sensörü yardımı ile) seyir halinde, farklı koşullarda kullanılarak, aracın LPG sistemini bu değerlerle birebir olacak şekilde ayarlanmasıdır.

Mükemmeli Arayanların Tercihi

NEDEN ÖZÇELİK OTOGAZ ?

01

%100 Müşteri Memnuniyeti

Siz değerli müşterilerimizin önce can, sonra mal güvenliğini gözeterek , sizlere maximum hizmet kalitesiyle hizmet verebilmekteyiz!

02

Deneyim & Profesyonellik

Yaptığımız işi dikkat ve özveri ile yaptık. Edindiğimiz bilgiler, deneyimli kadromuz ve yönetim anlayışımız ile her zaman daha iyisi için çalışıyoruz!

03

Doğru Fiyat, Garantili Ürün ve İşçilik

Aracınız için en uygun Marka ve Kit Modelini en doğru fiyat ile sunarız. Kusursuz İşçiliğimiz ve Ürün Garanti Sürecimiz ile her zaman yanınızdayız!

04

Kalite Standart, Hizmet Standart Üstü

Servisimize adım attığınız ilk andan itibaren sizin için düşünen, ve en iyisi için karar vermeye çalışan, Montaj/Bakım sürecini hassasiyet ile sürdüren insanlar tanıyacaksınız!

Bize Yazın

Hizmetlerimizle ilgileniyor musunuz veya sorularınız mı var? Bize sorularınızı gönderin ve en kısa sürede sizinle iletişim kuralım.

BİZE ULAŞIN

Adres: Akınlar Mahallesi 2587 Sokak L-1 Blok No:3
Küçük Sanayi Sitesi
Merkez/Düzce, PK 81100

Telefon: 0380 537 52 59

Gsm: 0537 318 74 72

E-posta: info@ozcelikotogaz.com